Ahmed Gabr rozpoczął nurkowanie na JJ CCR

Ahmed Gabr na JJ CCR
Ahmed Gabr na JJ CCR
Ahmed Gabr na JJ CCR

Ahmed Gabr, to postać, której nie trzeba przedstawiać. Posiadacz rekordu świata w najgłębszym nurkowaniu na obiegu otwartym. We wrześniu 2014 roku wykonał zanurzenie na głębokość 332m w Morzu Czerwonym w okolicach Dahab. Rekordowe nurkowanie wymagało zużycia 92 butli z gazem.

Z niemałym zaskoczeniem, ale również entuzjazmem odebraliśmy wiadomość, że najgłębiej nurkujący człowiek na obiegu otwartym przesiada się na obieg zamknięty, a co więcej wybiera jednostkę JJ-CCR, na którą również my przesiedliśmy się ponad rok temu. Przeczytaj więcej o naszych doświadczeniach z JJ CCR.

Ahmed zapowiadał już wcześniej podejście do pobicia Rekordu Guinessa w innych kategoriach i choć dotychczas, żadna z zapowiadanych prób nie doszła do skutku, to ciekawe pozostaje, czy obecna przesiadka na obieg zamknięty nie jest związana z jakimś pomysłem na kolejny rekord. Czas pokaże, a my będziemy obserwować rozwój kariery CCR najgłębiej nurkującego człowieka na OC.

No bubbles, No troubles
#TheDeepestEver #NationalBankOfEgypt

Opublikowany przez Ahmeda Gabr Wtorek, 26 listopada 2019

Just started my JJ rebreather class with Ben Reymenants, Ben is the key success of the children cave rescue in Thailand…

Opublikowany przez Ahmeda Gabr Wtorek, 19 listopada 2019

 

Źródło: Facebook/Ahmed Gabr

Podobne posty

Leave a Comment