Dziś fińska premiera Diving into the Unknown na dvd/blu-ray

Dziś fińska premiera Diving into Unknown na dvd/blue-ray
Dziś fińska premiera Diving into Unknown na dvd/blue-ray

Doczekaliśmy się, dziś ma miejsce fińska premiera przejmującego dokumentu Diving into the Unknown (Nurkowanie w nieznane). Film ukaże się na dvd lub blu-ray. Co oznacza to dla osób, które chcą obejrzeć dokument w domowym zaciszu, w Polsce i nie tylko? Już niedługo Diving into the Unknown pojawi się w międzynarodowej dystrybucji. Wiadomo już, że ukaże się również w wersji VOD (wideo na życzenie).

 

Polska premiera dokumentu Diving into the Unknown miała miejsce ponad miesiąc temu, dokładnie w dniu 13 maja br. (więcej: Diving into the Unknown w polskim kinie!). Niestety do tej pory w Polsce można było obejrzeć film Nurkowanie w nieznane jedynie w Warszawie. Był on wyświetlany na dużym ekranie trzykrotnie.

 

Wiemy, że film cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony środowiska nurkowego, ale nie tylko. Miejsce oraz terminy dotychczasowych emisji Diving into the Unknown w Polsce przesądziły, że tylko nieliczni z nas mieli okazję zobaczyć go na dużym ekranie. Dlatego też proponujemy naszym czytelnikom przeczytanie recenzji filmu, czytaj: Recenzja filmu Diving into the Unknown (Nurkowanie w nieznane).

 

Dokument Diving into the Unknown cieszy się bardzo dobrymi opiniami po festiwalach, na których był wyświetlany. Już  trailer przekazywał przedsmak czekających emocji.

 


 

Faktycznie, tak jest – Nurkowanie w nieznane to nośnik wielu skrajnych emocji, które wbijają widza w kinowy fotel. Jest to mocny film dokumentalny nie tylko opowiadający historię wydobycia ciał dwóch nurków z norweskiej jaskini Plura, to przede wszystkim poruszający obraz z przesłaniem.

 

PRZYJAŹŃ, ODWAGA, PASJA!

 

Ze względu na uniwersalne przesłanie jest to film dla KAŻDEGO.

Teraz pozostaje nam czekać na międzynarodową dystrybucję. Na pewno poinformujemy Was o terminie oraz kanałach rozprowadzania dokumentu Diving into the Unknown.

 

Uwaga: dowiedzieliśmy się, że ukazanie się dokumentu Diving into the Unknown na VOD jest wstępnie planowane na jesieni. Aktualne założenie to wrzesień/październik bieżącego roku.


 

 

Przegląd artykułów związanych z tragicznym zdarzeniem w jaskini Plura oraz filmem Diving into the Unknown:

Nurkowie zginęli w jaskini Plura w Norwegii
Nurkowie zginęli w jaskini Plura w Norwegii
Wydobyto ciała dwóch nurków z jaskini Plura
Wydobyto ciała fińskich nurków z jaskini Plura
Diving into the Unknown
Za kulisami Diving into the Unknown

Premiera dokumentu Diving into the Unknown
Dziś fińska premiera dokumentu Diving into the Unknown!
Diving into the Unknown w kinach
Diving into the Unknown w polskim kinie!
Recenzja filmu Diving into the Unknown
Recenzja filmu Diving into the Unknown (Nurkowanie w nieznane)

 

Źródło: Facebook Takaisin pintaan / Diving into the Unknown

Podobne posty

Leave a Comment