Global Diving Conference 2013

GDC-FB-profile
Global Diving Conference 2013

Właśnie dziś rozpoczyna się Global Diving Conference 2013 i potrwa przez cały weekend.

 

Tegoroczna edycja znanej konferencji dla nurków technicznych odbędzie się w portugalskim mieście Portimao.

 

Wydarzenie to, to nie tylko gwarancja ciekawych tematów, prezentowanych przez najlepszych nurków na świecie, ale również  informacji dotyczących aktualnych projektów, odkryć, problemów i wielu innych.

 

Dla Polaków tegoroczna edycja będzie wyjątkowa z uwagi na obecność Tomasza Stachury, który jest pierwszym Polakiem zaproszonym w charakterze prelegenta. Jego wykład będzie dotyczył korzyści, zagrożeń oraz odpowiedniego stosowania systemów grzewczych podczas nurkowania.

 

Poza Tomkiem Stachurą uczestnicy konferencji będą mięli okazję posłuchać wykładów asów światowego nurkowania jak: Jarrod Jablonski, Richard Lundgren czy Gareth Lock.

 

Global Diving Conference to bezprecedensowe, międzynarodowe wydarzenie odbywające się co dwa lata. Ma ono na celu promowanie edukacji, ochrony środowiska poprzez poprzez połączenie nurków z różnych środowisk. Poprzednia edycja GDC 2011 okazała się ogromnym sukcesem, przyciągając ponad 400 nurków z ponad 20 różnych krajów. Podobne oczekiwania co do frekwencji organizatorzy wiążą z tegoroczną konferencją.

 

Global Diving Conference 2013 jest idealną okazją do spotkania się w międzynarodowym towarzystwie, posłuchania ciekawych wykładów i wymiany zdań z autorytetami w swoich dziedzinach!


 

 

Źródło: www.globaldivingconference.com

 

 

Podobne posty

Leave a Comment