Projekt Kobiety – Kobietom, czyli babskie nurkowanie

Projekt Kobiety - Kobietom, czyli babskie nurkowanie
Babskie nurkowanie

Kobieta w dzisiejszym świecie żyje w zgodzie ze sobą, może rozwijać się na wszystkich płaszczyznach i wykorzystywać swoją wewnętrzną siłę. Chcemy Wam pokazać, że nurkowanie to sport nie tylko dla facetów i obalić wszystkie mity z tym związane 🙂

 

Nurkowanie to przygoda życia, odkrywana krok po kroku, to pasja na lata, to wspaniali ludzie i przyjaźnie. To zwiedzanie świata, tego nad i pod wodą. To również dbałość o własne ciało.

 

Jeśli chcesz być tam, gdzie był mało kto. Dotknąć tego, czego nie doświadczą inni i poczuć „magię” – to czekamy właśnie na Ciebie! Mamy tę moc 😉


Przyjdź i zobacz jak wygląda świat widziany oczami nurkujących Kobiet.


 

Kobiety - Kobietom, czyli babskie nurkowanie
Nurkini na łodzi
Projekt Kobiety - Kobietom, czyli babskie nurkowanie
Nurkinie na wodzie
Babskie nurkowanie
Nurkinie pod wodą

 

Pod wodą wystrojeni w skafandry, butle, automaty, płetwy i kilka kilogramów dodatkowego sprzętu wszyscy wyglądamy tak samo. Są też pewne różnice. Ktoś ma piękną pływalność, a ktoś inny naśladuje konika morskiego. Jedni mają sklarowany każdy wężyk, inni przypominają poplątany kłębek. Doskonalić można się bez końca i to jest jedna z tych rzeczy, którą tak lubimy w nurkowaniu. A teraz zapraszamy, abyście zrobiły to razem z nami. Dziewczyny pogadajmy o nurkowaniu…” Monika, jak o sobie mówi Nurkinia 🙂 nurek z wieloletnim doświadczeniem.

 

Zapraszamy w najbliższy czwartek (21.07.2016) o godzinie 19.00 do Restauracji Hotelu Lothus we Wrocławiu przy ulicy Wita Stwosza 22/23.


 

 

Centrum Nurkowe ADD - Airnet Diving Division Wrocław

Prowadzące: Agnieszka Urbaniak, Monika Kaźmierska

Zapraszają na spotkanie oraz na fanpage i stronę

Podobne posty

Leave a Comment