MOMENTUM wyjątkowy dokument o freedivingu

Momentum film o freedivingu
MOMENTUM wyjątkowy dokument o freedivingu

Są filmy, na których premierę oczekujemy z zapartym tchem. Jednym z nich jest wyczekiwany, zwłaszcza przez nurków jaskiniowych dokument Diving into the Unknown. Dziś mamy przyjemność zapowiedzieć inny, rewelacyjny dokument, którego oficjalna premiera jest zaplanowana na czerwiec bieżącego roku. MOMENTUM, to nie lada gratka dla fanów freedivingu.

 

Film ten to bezprecedensowy obraz w historii freedivingu, MOMENTUM jednoczy aż 16 światowej sławy freediverów. Wśród nich takie nazwiska jak: Umberto Pelizzari, Enzo Maiorca, Guillaume Nery, Tanya Streeter, Natalia Molchanova, Alexey Molchanov, Davide Carrera, Andrea Zuccari, Ilaria Molinari, Christina Saenz de Santamaria, Eusebio Saenz de Santamaria, Stephane Mifsud, Lesley Rochat.

 

MOMENTUM, to osobista podróż do serc i umysłów światowej klasy freediverów. Uzyskacie informacje jak rozpocząć niezwykłą wędrówkę na jednym oddechu w głębie oceanów, jak pokonywać granice ludzkich możliwości. Odwiedzicie miejsca, gdzie tylko okręty podwodne, wieloryby oraz nieliczni ludzie odważą się zanurzyć.

 

 

W czasie jednego oddechu przeniesiecie się do wciąż obcego ale jednocześnie niezwykle hipnotyzującego świata, doświadczycie jego piękna, niebezpieczeństwa, poczujecie radość i szczęście płynące z nurkowania na bezdechu oraz co najważniejsze poczujecie WOLNOŚĆ! Film pozwoli doświadczyć także ciszy i spokoju jakie każdy freediver odczuwa zanurzając się… to wyjątkowe, wizualne doświadczenie pozwoli poczuć piękno chwili.

 

MOMENTUM przedstawia autentyczność freedivingu, w zależności od umiejętności, wyszkolenia, zaangażowania i głębokiej miłości każdy freediver musi być przygotowany zarówno fizycznie jak i psychicznie do wykraczania poza granice swoich wytrzymałości.

 

 

Na premierę filmu przyjedzie nam poczekać do czerwca, jednak przedpremierowy pokaz jest zapowiedziany już na początku marca w Bolonii. Poinformujemy was gdzie i kiedy będzie można obejrzeć MOMENTUM w Polsce. Nieważne czy jesteś fanem sportów wodnych, warto obejrzeć MOMENTUM i otworzyć swój umysł na nowe doświadczenia. Warto otworzyć oczy pod powierzchnią oceanu.


 


 

 

Źródło: momentumfreediving.com; Facebook Momentum

Podobne posty

Leave a Comment