Otwarcie sezonu nurkowego 2018 na Koparkach. Zapraszamy!

Otwarcie sezonu nurkowego 2018 na Koparkach - Nurkowe Demo Days
Otwarcie sezonu nurkowego 2018 na Koparkach
Nurkowe Demo Days

Serdecznie zapraszamy już w kolejny weekend – 12-13 maja br. na otwarcie sezonu nurkowego 2018, które jak co roku odbędzie się na Koparkach – Via Sport Diving Marina „Koparki” w Jaworznie. Już za tydzień, 12-13 maja br.

 

Cykliczna impreza na Koparkach organizowana jest w ramach inicjatywy Nurkowe Demo Days. Zobaczcie jak wyglądało otwarcie sezonu w 2016 roku: Nurkowe Demo Days 2016 Koparki – podsumowanie.

 

Otwarcie sezonu nurkowego w ramach Nurkowych Demo Days to świetna okazja do ZANURZENIA… nie tylko w dosłownym słowa tego znaczeniu.

 

Impreza jest idealnym pretekstem dla spotkania nurków z Polski i nie tylko, możliwości udziału w warsztatach, przetestowania sprzętu nurkowego, posłuchania prelekcji czy wreszcie niekończących się rozmów o nurkowaniu. Imprezy na terenie bazy nurkowej potrwają od godziny 10.00 do 17.00, w tym czasie organizatorzy przewidzieli prelekcje, warsztaty, pokazy oraz testy sprzętu nurkowego a także konkursy z nagrodami. Dodatkowo w trakcie imprezy producenci wystawią swój sprzęt nurkowy, wśród nich: SANTI Diving, SeaYa Diving Equipment, MOLA MOLA, XCCR rebreather, Deep Adventure – Marcin Bramson, Adrenaline Addicts Apparel, JJ-CCR Rebreathers Polska, Ammonite System Lighting and Heating Equipment, SUEX Polska, Halcyon Polska, Dirzone, Centrum Techniki Nurkowej Gdynia, OMS Polska, DUI Poland, No Gravity, Ccr Go Deep, SEA WOLF Dive, CHRIS BENZ Watches Poland, DiveSystem Polska, TecLine, Kwark, Latarki Miranda, Xdeep. Część produktów oferowanych przez te firmy będzie można przetestować w podwodnym boju.

 

Dodatkowo, wśród wystawców znajdziecie dwie, najmłodsze na polskim rynku organizacje nurkowe: Dive RAID Poland oraz International Scuba Schools Federation (ISSF). Także będzie można porozmawiać o różnicach w programach, standardach oraz cenach szkoleń.

 

W sobotę (12 maja br.) wstęp na bazę Koparki jest BEZPŁATNY.

 

Tradycyjnie już, w sobotni wieczór NURKOWE PARTY w oddalonym zaledwie 500 metrów od bazy Via Sport Diving Marina Koparki AquaHotel. Początek imprezy o godzinie 20.30, wstęp bezpłatny, także dla osób mieszkających poza hotelem.


 

Otwarcie sezonu nurkowego 2018 na Koparkach – RUNTIME: PRELEKCJE

10.00-10.45 miejsce: metalowe wiaty

Clemens Schützenhofer – SUEX – Submarine Exploration: DPV czyli kompendium wiedzy o skuterach nurkowych

 

11.00 -11.45 miejsce: biała półkula

Jakub Cieślak Ammonite System Lighting and Heating Equipment: Wszystko to, czego mogliście nie wiedzieć o Titanicu. Ciekawostki na temat statku i jego niesamowitej historii od projektu po katastrofę a nawet dalej

 

12.00 – 12.45 miejsce: biała półkula

Magdalena Rozmus – instruktor nurkowania SeaHorseNurkowanie techniczne kobiet. Czyli kobiety tez potrafią nurkować i nie są inne. Prawdy i mity

 

13.00-13.30 miejsce: biała półkula

Agnieszka Stachurska GEPN: Nurkowaniu z dziećmi czyli Mamo Mamo widziałem wielką rybę

 

13.45-14.30 miejsce: metalowe wiaty

Marcin Bramson Deep Adventure: ABC Rebrathera – czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o nich

 

13.45-14.30 miejsce: biała półkula

Bartek TrzcinskiTwoja konfiguracja sprzętowa = jak zwiększyć bezpieczeństwo, komfort i przyjemność z nurkowania.

 

14.45 – 15.30 miejsce: biała półkula

Wojtek Tuchliński SeaHorse: Asekuracja i autoasekuracja w głębokich nurkowaniach dekompresyjnych

 

15.45 – 17.00 miejsce: metalowe wiaty

Michał Rachwalski, Łukasz Piórewicz: JJ CCR Rebrather, czyli wszystko co należy wiedzieć o tej maszynie


 

 

Zapraszamy serdecznie! W sobotę polscy nurkowie spotykają się na Koparkach!

 

Więcej informacji oraz opisy firm, sylwetki prelegentów znajdziecie na Facebooku w wydarzeniu Otwarcie Sezonu Nurkowego 2018 – Koparki – Nurkowe Demo Days.


 

Jeśli zastanawiacie się co dzieje się w bazie Koparki, jaka jest aktualnie pogoda, jakie są warunki pod wodą to dzięki zamontowanym kamerkom (jednej na powierzchni, drugiej pod wodą na wysięgniku koparki) możecie na żywo podglądać życie bazy Via Sport Diving Marina Koparki. Wystarczy kliknąć TUTAJ.


 

Czytaj także:

Ben von Wong na Koparkach - kulisy projektu!
Ben von Wong na Koparkach – kulisy projektu!
Nurkowisko Koparki styczeń 2016
Rekonesans na popularnym nurkowisku Koparki
Koparki_pawilon_administracyjny
Koparki – jak dziś wygląda to popularne nurowisko

 

 

Opracowanie własne

Źródło: Facebook Nurkowe Demo Days

Podobne posty

Leave a Comment