PADI Women’s Dive Day 2018 za tydzień!

PADI Women's Dive Day już za tydzień!
PADI Women’s Dive Day już za tydzień!

Tegoroczna edycja PADI Women’s Dive Day jest już czwartą z cyklu. Niewątpliwie jest to dobry powód by miłośniczki podwodnego świata mogły się spotkać i spędzić razem czas, zanurkować, porozmawiać. 

 

Sprawmy by również w Polsce impreza była żywa, by każda nurkująca Pani miała z czego wybierać i mogła następną sobotę spędzić pod wodą lub blisko niej.

 

Od premiery wydarzenia w 2015 roku PADI Women’s Dive Day liczba imprez znacząco każdego roku rośnie. Trzy lata temu było to 335 wydarzeń w 65 krajach, w ubiegłym 2017 roku było to niemal 900 imprez w 85 krajach!

 

Nie sposób nie przyznać racji twierdzeniom Kristina Valette-Wirtha, dyrektora ds. marketingu i rozwoju biznesu w PADI Worldwide, że PADI Women’s Dive Day stał się tradycją dla członków PADI, inicjatywa zapewnia szeroki wachlarz możliwości dla wszystkich, dając możliwość inspiracji, wzmocnienia pozycji, przyjaźni na całe życie i zarządzania.


 

Korzystając z okazji zapraszam wszystkie nurkujące PANIE do dołączenia do grupy Jolly Diver SHE.

Więcej informacji o powodach i celach przyświecających mi podczas tworzenia grupy Jolly Diver SHE znajdziecie w artykule Powstała grupa Jolly Diver SHE – stworzona dla nurkujących KOBIET!


 


 

Znajdź wydarzenie w ramach PADI Women’s Dive Day 2018

Na oficjalnej stronie PADI możecie odszukać wydarzenia, które odbędą się w różnych zakątkach w ramach PADI Women’s Dive Day 2018.

 

Na chwilę obecną w POLSCE zaplanowane są trzy imprezy dla nurkujących kobiet:

  1. Women’s Dive Day at LoveToDive Miejsce: Przybyszewskiego 176/178 Łódz Godzina: 9-12:00
  2. We’re the power of diving!!! Miejsce: 3ci parking nad Hańczą Godzina: 12-15:00
  3. Nurkowy PADI Dzień Kobiet z Divemanią Miejsce: Centrum Nurkowe Banana Divers Godzina: 18-22:00

 

Jeśli planujecie imprezy, wspólne nurkowania, biesiady w ramach PADI Women’s Dive Day 2018, to piszcie na ula@jollydiver.com lub komentujcie pod postem.

Stwórzmy bazę imprez w Polsce, tak by każda NURKINI mogła wybierać i przebierać!


 

 

Źródło: PADI

Podobne posty

Leave a Comment