Baza Under Pressure Attersee

Baza Under Pressure Attersee
Baza Under Pressure nad Attersee…
czego chcieć więcej?!

Baza Under Pressure nad austriackim jeziorem Attersee należy do jednej z naszych ulubionych w Europie. Przyczyn jest wiele, jedną z nich są przesympatyczni właściciele oraz bardzo pomocna obsługa. Inne, to zawsze dostępne gazy, w szczególności hel. Chętnie odwiedzamy tę bazę, również w drodze do innych destynacji nurkowych np. w drodze nad jezioro Garda.

 

Gazy potrzebne do nurkowania w jeziorze Attersee czy okolicznych akwenach bez problemu nabijemy w bazie Under Pressure zlokalizowanej w miejscowości Weyregg nad Attersee.

 

Baza otwarta jest przez CAŁY rok od wtorku do niedzieli w godzinach od 9:00 do 18:00 (17:00 od listopada do marca).

 

Większe grupy nurkowe są proszone o wcześniejszy kontakt mailowy (office@up-group.at) lub za pośrednictwem Facebooka. Sporym udogodnieniem dla grup jest możliwość ustalenia terminów bicia/odbioru butli.

 

Bicie gazów CENY

Ceny gazów są naprawdę przystępne. Nabijanie powietrza trwa chwilę. Dodatkowym atutem jest dostępność tlenu oraz helu. Jedynym mankamentem jest brak argonu (na chwilę obecną).

W czasie oczekiwania na gazy można zrobić zakupy w zlokalizowanym nieopodal bazy markecie Spar.

 

Baza Under Pressure to nie tylko sprężarkownia. Znajdziecie tu również sklep, w którym można na szybko uzupełnić nurkowy asortyment. To także wypożyczalnia sprzętu, cenna informacja w przypadku nienaprawialnej awarii. Oczywiście to również centrum nurkowe oferujące kursy nurkowania.

 

Ponadto zarówno właściciele jak i pracownicy służą pomocą oraz radą. Warto ich zapytać o nurkowanie w innych, zlokalizowanych w tym rejonie Austrii jeziorach.


 

Kliknij i wyznacz trasę do bazy Under Pressure nad Attersee


 

Baza Under Pressure Attersee
Sprężarkownia i wypożyczalnia sprzętu w bazie Under Pressure nad Attersee
Baza Under Pressure Attersee
Nurków wita uśmiechnięty szczupak. Sklep Under Pressure.

 

Kilka zdjęć z nurkowań w austriackim jeziorze Attersee

Podobne posty

Leave a Comment