VI Zlot Freediverek już w lipcu na Kaszubach!

VI Zlot Freediverek już w lipcu na Kaszubach!

VI Zlot Freediverek już w lipcu na Kaszubach!

Serdecznie zapraszamy na VI Zlot Freediverek, już tego lata na Kaszubach! Wydarzenie stworzone z myślą o kobietach i właśnie im dedykowane. Warto wyrwać się na jeden, lipcowy weekend i spędzić go aktywnie w babskim towarzystwie.

 

W dniach 27-29 lipca nad jeziorem Charzykowskim odbędzie się niezwykłe spotkanie kobiet. Tych odważnych i mniej pewnych siebie, takich, które uwielbiają wodę i tych, które się jej wręcz obawiają! A to po to, by wspólnie w kobiecym gronie odkrywać siebie, pokonywać obawy przed głębią, zatrzymując się w codziennym pościgu choć na chwilę, na czas trwania jednego oddechu i by doświadczyć na własnej skórze tego niezwykłego uczucia spokoju i relaksu jaki daje FREEDIVING.

 

Co w programie Zlotu Freediverek?

 

Program spotkania obejmuje zarówno wprowadzenie z teorii freedivingu, dotyczące podstawowych zasad bezpiecznego nurkowania swobodnego, jak i szereg zajęć praktycznych. Jeszcze przed zanurzeniem odbędą się ćwiczenia oddechowe, budujące świadomość i znaczenie prawidłowego oddychania na co dzień, praktyka jogi oraz techniki wyrównywania ciśnienia. Kolejnym etapem oswajania swoich obaw i odkrywania potrzeb będą sesje wykorzystujące żywioł wody do zmycia wszystkich zbędnych myśli. W pierwszej kolejności na powierzchni, a dalej w kierunku dna i z powrotem.

 

Dla KOGO jest Zlot Freediverek?

 

Udział w szkoleniu mogą wziąć WSZYSTKIE KOBIETY, bez względu na wiek czy doświadczenie nurkowe. Wystarczy chęć by spróbować swoich sił we freedivingu i aktywnie spędzić lipcowy weekend odkrywając siebie i oswajając żywioł wody!Uczestniczki wydarzenia otrzymają pamiątkowe koszulki oraz wyjątkowy naszyjnik Freediverek.

 

Organizatorami Zlotu Freediverek są szkoły freedivingu Bluego Freedive Experience i Freebody, a zajęcia poprowadzą profesjonalne instruktorki freedivingu Agata Bogusz oraz Agnieszka Kalska wraz z szeregiem doświadczonych freediverów.

 

Więcej szczegółowych informacji znajdziecie na stronie www.zlotfreediverek.pl lub na stronie wydarzenia VI Zlot Freediverek.


 

Zobaczcie same jak wyglądał II Zlot Freediverek

 


 

Źródło: Organizatorzy 

Masz coś do powiedzenia? Napisz komentarz!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone gwiazdką *

*

Nurkowości

Polak zginął podczas próby ustanowienia rekordu świata
„To był mój dzień” – wywiad z Jarkiem Macedońskim, rekordzistą świata
Orzeł. Ostatni patrol – rozpoczęto zdjęcia do filmu o legendarnym okręcie
Garda: Polak przygotowuje się do pobicia rekordu świata
The Cave – zapowiedź filmu o akcji jaskiniowej w Tajlandii
Irlandia Donegal: śmiertelny wypadek nurkowy Polaka
Nurkowie Czarnobyla – historia trzech, prawdziwych Bohaterów
USA: udana akcja ratunkowa nurka uwięzionego w jaskini
Attersee: wypadek polskich nurków na Ofen
P jak PLASTIK – nowy znak nurkowy

Strefa sympatyka

Zaloguj się

Nurkowy Newsletter

Nurkowanie to Twoja pasja?
Chcesz poznawać tajemnice podwodnego świata?
Wstąp do grona sympatyków Jolly Diver już teraz.
Wystarczy tylko jedno kliknięcie!

Scroll To Top