VI Zlot Freediverek już w lipcu na Kaszubach!

VI Zlot Freediverek już w lipcu na Kaszubach!
VI Zlot Freediverek już w lipcu na Kaszubach!

Serdecznie zapraszamy na VI Zlot Freediverek, już tego lata na Kaszubach! Wydarzenie stworzone z myślą o kobietach i właśnie im dedykowane. Warto wyrwać się na jeden, lipcowy weekend i spędzić go aktywnie w babskim towarzystwie.

 

W dniach 27-29 lipca nad jeziorem Charzykowskim odbędzie się niezwykłe spotkanie kobiet. Tych odważnych i mniej pewnych siebie, takich, które uwielbiają wodę i tych, które się jej wręcz obawiają! A to po to, by wspólnie w kobiecym gronie odkrywać siebie, pokonywać obawy przed głębią, zatrzymując się w codziennym pościgu choć na chwilę, na czas trwania jednego oddechu i by doświadczyć na własnej skórze tego niezwykłego uczucia spokoju i relaksu jaki daje FREEDIVING.

 

Co w programie Zlotu Freediverek?

 

Program spotkania obejmuje zarówno wprowadzenie z teorii freedivingu, dotyczące podstawowych zasad bezpiecznego nurkowania swobodnego, jak i szereg zajęć praktycznych. Jeszcze przed zanurzeniem odbędą się ćwiczenia oddechowe, budujące świadomość i znaczenie prawidłowego oddychania na co dzień, praktyka jogi oraz techniki wyrównywania ciśnienia. Kolejnym etapem oswajania swoich obaw i odkrywania potrzeb będą sesje wykorzystujące żywioł wody do zmycia wszystkich zbędnych myśli. W pierwszej kolejności na powierzchni, a dalej w kierunku dna i z powrotem.

 

Dla KOGO jest Zlot Freediverek?

 

Udział w szkoleniu mogą wziąć WSZYSTKIE KOBIETY, bez względu na wiek czy doświadczenie nurkowe. Wystarczy chęć by spróbować swoich sił we freedivingu i aktywnie spędzić lipcowy weekend odkrywając siebie i oswajając żywioł wody!Uczestniczki wydarzenia otrzymają pamiątkowe koszulki oraz wyjątkowy naszyjnik Freediverek.

 

Organizatorami Zlotu Freediverek są szkoły freedivingu Bluego Freedive Experience i Freebody, a zajęcia poprowadzą profesjonalne instruktorki freedivingu Agata Bogusz oraz Agnieszka Kalska wraz z szeregiem doświadczonych freediverów.

 

Więcej szczegółowych informacji znajdziecie na stronie www.zlotfreediverek.pl lub na stronie wydarzenia VI Zlot Freediverek.


 

Zobaczcie same jak wyglądał II Zlot Freediverek

 


 

Źródło: Organizatorzy 

Podobne posty

Leave a Comment